Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1913997

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Umów wizytę w urzędzie skarbowym – rusza nowa usługa KAS
2020.11.27
Umów wizytę w urzędzie skarbowym – rusza nowa usługa KAS

Od 16 listopada w Urzędzie Skarbowym w Rypinie uruchamiamy nowy model obsługi podatników. Dzięki wcześniejszej rezerwacji wizyty podatnicy będą mogli komfortowo i szybko załatwić sprawy w urzędzie skarbowym. Bez kolejek i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
 

W szkole w Borzyminie o prawach dziecka.
2020.11.27
W szkole w Borzyminie o prawach dziecka.

W piątek, 20 listopada 2020 r., z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, dzieci z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Borzyminie, omawiali swoje prawa.

Edukacja i profilaktyka w gminie Rypin.
2020.11.23
Edukacja i profilaktyka w gminie Rypin.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rypinie, pomimo pandemii, nie rezygnuje z prowadzenia kampanii informacyjnej i edukacyjnej wśród mieszkańców gminy Rypin.

KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ZAGOSPODAROWANIA TERENU W MIEJSCOWOŚCI BORZYMIN ORAZ SADŁOWO
2020.11.20
KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ZAGOSPODAROWANIA TERENU W MIEJSCOWOŚCI BORZYMIN ORAZ ZAGOSPODAROWANIA TERENU W MIEJSCOWOŚCI SADŁOWO

Gmina Rypin ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej, architektoniczno-urbanistycznej lub urbanistycznej zagospodarowania terenu na działkach o numerach ewidencyjnych 86/1, 86/2 oraz 85/2 w miejscowości Borzymin oraz opracowanie koncepcji architektonicznej, architektoniczno-urbanistycznej lub urbanistycznej zagospodarowania terenu na działkach o numerach ewidencyjnych 285/6, 285/7  i części działki o numerze ewidencyjnym 285/10 w miejscowości Sadłowo.

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.