Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1895087

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Uroczystości w Lasku Rusinowskim
2011.10.12
Dnia 8 października 2011 r. odbyły się uroczystości upamiętniające 72 rocznicę zbrodni hitlerowskiej w Lasku Rusinowskim pomordowanych nauczycieli, księży, ziemian, działaczy politycznych, społeczników. Na pamiątkę tych tragicznych wydarzeń w Gminie Rypin odbywają się uroczystości rocznicowe.
Zagrali o Puchar Wójta Gminy Rypin
2011.10.12
Na Orliku w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalkach rozegrano jesienny turniej piłkarski gminy Rypin o Puchar Wójta Gminy Rypin. Wzięło w nim udział osiem drużyn z gminy Rypin.
Gmina Rypin na Dożynkach Diecezjalnych
2011.10.12
W niedzielę 11 września korowód dożynkowy; w tym poczty sztandarowe, samorządowcy, strażacy OSP, KGW, młodzież szkolna z terenu gminy Rypin - przeszedł uroczyście sprzed budynku UG na stadion MOSiR.
Konkurs wieńców dożynkowych
2011.10.12
W sobotę w przeddzień Dożynek Diecezjalnych rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy. W sali UG w Rypinie zgromadzono do oceny - 17 wieńców dożynkowych z całego powiatu rypińskiego.
Dożynki Gminne
2011.10.12
Gospodarzem pierwszych Gminnych Dożynek w gminie Rypin była wieś Zakrocz. Uroczystości dożynkowe rozpoczęto tuż przed południem - korowodem wieńców od figurki do Szkoły Podstawowej w Zakroczu.
Rodzinny Festyn Integracyjny
2011.10.12
Podczas niedzielnej imprezy w dniu 4 września br. w godzinach od 14:00 do 18:00 trwał specjalnie zorganizowany festyn. Cała impreza zakończyła się zabawą taneczną, która rozpoczęła się o godzinie 19:00. Imprezę uświetniły występy zespołów tanecznych dzieci i młodzieży z SP w Borzyminie, chór pod kierownictwem Iwony Skórzewskiej - Kudła z gimnazjum w Kowalkach.
Letnie festyny
2011.08.18
Tradycyjnie już od kilku lat w gminie Rypin organizowane są letnie festyny. Cykl imprez rozpoczęto już w maju zabawą w Starorypinie. Dotychczas spotkania tego typu były już zorganizowane w kilkunastu sołectwach gminy.
VII sesja rady gminy
2011.07.28
Ostatnia sesja Rady Gminy Rypin miała miejsce w dzień uroczystego zakończenia roku szkolnego. Uczestniczyli w niej: radni, sołtysi, a także uczniowie i ich rodzice, nauczyciele i dyrektorzy szkół z terenu gminy.
Wakacje w Gminie Rypin
2011.07.20
Tradycyjnie już jak w latach ubiegłych dzieci szkół z terenu gminy Rypin uczestniczyły w małej formie wypoczynku. Ponad trzysta osób wzięło udział w letnich wakacjach.
Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.