Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1895043

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Czerwiec bez strat dla emerytów.
2020.06.17

Informacja KRUS w sprawie złożenia wniosku o emeryturę w czerwcu 2020 roku. Osoby, które myślą o złożeniu wniosku, nie muszą obawiać się niekorzystnej waloryzacji składek mającej wpływ na wysokość świadczenia.

Przebudowa drogi powiatowej w Sadłowie.
2020.06.16
Przebudowa drogi powiatowej w Sadłowie.

Ruszyła przebudowa drogi powiatowej Świedziebnia - Zasady - Sadłowo - Godziszewy w miejscowości Sadłowo na odcinku od figury przydrożnej (od strony Zasad) do kościoła, o długości 513 m. 

Szkoła z pasją do nauki.
2020.06.10
-

Szkołę Podstawową im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie można nazywać szkołą z pasją do matematyki. Placówka otrzymała certyfikat potwierdzający innowacyjne nauczanie matematyki.

UCHWAŁA NR XVI/131/20 RADY GMINY RYPIN z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie przedłużenia terminu płatności raty podatku od nieruchomości
2020.06.09
-

W związku z wprowadzoną pandemią COVID-19 ustanowione zostały czasowe ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej przedsiębiorców działających w różnych branżach. Powyższe spowodowało negatywne skutki finansowe dla przedsiębiorców.

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.