Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1100697

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Uczniowie klas pierwszych już po uroczystym ślubowaniu

Uroczystości ślubowania i pasowania na ucznia odbywały się w szkołach Gminy Rypin od 10 października do 8 listopada 2017 roku. Wzięli w nich udział uczniowie oraz pracownicy szkół, rodzice i członkowie rodzin, wójt gminy Janusz Tyburski, sekretarz gminy Jan Kwiatkowski, inspektor do spraw oświaty Marzena Zdrojewska, radni, sołtysi oraz przedstawiciele kół gospodyń wiejskich.

We wszystkich szkołach, akt pasowania na uczniów, poprzedził występ artystyczny pierwszaków. Młodzi artyści wspaniale recytowali wierszyki, śpiewali oraz wykonywali układy taneczne. Starszym kolegom i nauczycielom udowodnili, że są gotowi do przyjęcia ich do społeczności szkolnej. Występy pierwszaków były nagradzane gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych uczestników uroczystości.

Uroczystego pasowania na ucznia dokonali dyrektorzy szkół.

W szkole w Kowalkach została zorganizowana wspólna uroczystość pasowania na ucznia i pasowania na czytelnika.

Po części oficjalnej, przyszedł czas na życzenia, prezenty  i wspólne zdjęcia. Gratulacje i życzenia w pierwszej kolejności składali dyrektorzy szkół, następnie wychowawcy klas pierwszych, uczniowie klas starszych, przedstawiciele władz samorządowych oraz zaproszeni goście. Na zakończenie uroczystości, rodzice pierwszaków zaprosili dzieci i gości na słodki poczęstunek.

FOTORELACJA

STARORYPIN | STĘPOWO | ZAKROCZ | BORZYMIN | KOWALKI | SADŁOWO

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.