Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1074689

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Dobrzyński Jarmark Bożonarodzeniowy

       W dniu 9 grudnia 2017 roku, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rypin odbędzie się po raz kolejny, tradycyjny Dobrzyński Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Rypin i Szkołę Podstawową im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie pod patronatem i przy finansowym wsparciu Wójta Gminy Rypin.

   Jarmark będzie doskonałą okazją do zaprezentowania pięknych stroików, ozdób świątecznych oraz bombek choinkowych.

   Prezentowane będą również kulinarne smakołyki przygotowane przez rypińskie szkoły, panie zrzeszone w Kołach Gospodyń Wiejskich oraz osoby indywidualne.

   Prezentowana będzie również wystawa pokonkursowa Konkursu Rękodzieła Ludowego związanego ze świętami Bożego Narodzenia, organizowanego przez Szkołę Podstawową im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie.

   Podczas Jarmarku będzie możliwość degustacji potraw wigilijnych i zakupu wystawianych wyrobów kulinarnych oraz rękodzieła ludowego.

Do udziału w Jarmarku jako wystawców zapraszamy:

wytwórców produktów lokalnych i regionalnych związanych z tematyką świąt Bożego Narodzenia, twórców ludowych, szkoły, rolników oraz osoby prowadzące działalność w zakresie produkcji artykułów spożywczych i zdobniczych.

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.