Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1115442

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Spotkanie noworoczne

Dnia  11 stycznia 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rypin odbyło się spotkanie noworoczne, w którym uczestniczyli: radni powiatu rypińskiego Ryszard Potwardowski i Piotr Makowski, emerytowany sekretarz gminy Jan Kwiatkowski, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie mł. bryg. Robert Wiśniewski,  komendant powiatowy policji  mł. insp. Paweł Cichacki,  dyrektor Banku Spółdzielczego Oddział w Rypinie Grzegorz Kiełkowski, kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Rypinie Jolanta Tyburska, , radni rady gminy, dyrektorzy szkół i kierownicy gminnych jednostek, kierownik Biura Stowarzyszenia LGD Gmin Dobrzyńskich Region Północ Marlena Gorczyńska, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Rypin Dariusz Trojakowski, Teresa i Andrzej Kamińscy z Puszczy Rządowej, Danuta i Ryszard Błaszkiewicz z Rakowa, Kazimierz Gadomski z Sadłowa Rumunek, sołtysi, przewodniczące KGW, prezesi OSP z prezesem Oddziału Gminnego ZOSP RP Tomaszem Jezierskim oraz  pracownicy urzędu gminy.  W imieniu gospodarzy spotkania wójta gminy Janusza Tyburskiego i przewodniczącej rady gminy Wiesławy Sokołowskiej, uroczystość prowadziła Dorota Grudzińska – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Kowalkach.

             Spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym uczniów Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Starorypinie Rządowym. Następnie wójt gminy Janusz Tyburski dokonał podsumowania działań zrealizowanych w roku 2017, w szczególności w zakresie zrealizowanych zadań gospodarczych. 

            Spotkanie było również okazją do uhonorowania mieszkańców gminy Rypin, którzy w minionym roku wyróżnili się swoją postawą i działalnością:

- Państwa Teresy i Andrzeja Kamińskich z Puszczy Rządowej za ratowanie życia i zdrowia osób poszkodowanych w wybuchu w budynku mieszkalnym w Puszczy Rządowej; podziękowania i słowa uznania do Państwa Kamińskich skierował również komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie mł. bryg. Robert Wiśniewski oraz  komendant powiatowy policji  mł. insp. Paweł Cichacki,

- Państwa Danuty i Ryszarda Błaszkiewiczów z Rakowa za otrzymanie tytułu „Wzorowy Agroprzedsiębiorca RP 2017”,

- Pana Kazimierza Gadomskiego z Sadłowa Rumunek za zwycięstwo w Finale XXVII Olimpiady Wiedzy Rolniczej w województwie kujawsko-pomorskim.

             Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Puszczy Rządowej.

FOTORELACJA

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.