Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1115438

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Zgłaszanie strat w uprawach

W związku z otrzymanym pismem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w sprawie podtopień na gruntach rolnych, które miały miejsce na skutek dużej ilości opadów, Wójt Gminy Rypin zwraca się do wszystkich rolników z terenu gminy o przekazanie danych dotyczących powierzchni podtopionych gospodarstw, areału, z którego nie zebrano plonów, głównych upraw, których zbioru nie dokonano, szacunkowej wartości nie zebranych plonów, areału na którym nie wykonano zabiegów agrotechnicznych oraz na których nie wykonano zasiewu zbóż ozimych.  

Powyższe informacje prosimy przekazywać do sołtysów lub do Urzędu Gminy Rypin pokój nr 4, oraz telefoniczne pod nr (054) 280 97 04 lub na adres e-mail: rolnictwo@rypin.pl do dnia 30 stycznia 2018 r.

Zebrane materiały zostaną przesłane do Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w celu zobrazowania sytuacji w województwie i przedstawieniu jej Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dane posłużą jako podstawa do ewentualnego wystąpienia Wojewody do ministerstwa o udzielenie pomocy dla poszkodowanych gospodarstw.

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.