Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1313192

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Laureaci i finaliści konkursów wojewódzkich

Uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalkach - Barbara Kubacka i Robert Dawid Marynowski uzyskali tytuły laureatów Konkursu Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty z zakresu fizyki. Nauczycielem prowadzącym był Pan Andrzej Stawski. Laureaci będą zwolnieni z egzaminu gimnazjalnego, z zakresu przedmiotów przyrodniczych i otrzymają z tej części maksymalną liczbę 100% poprawnych odpowiedzi. Będą mieli prawo rozpocząć naukę w dowolnie wybranej przez siebie szkole ponadgimnazjalnej, bez postępowania rekrutacyjnego. 

Tytuł laureatki Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach z serii Regionalnych Olimpiad o Wielkich Polakach, już po raz drugi z rzędu, zdobyła Patrycja Ciecierska W tym roku tematem była Siostra Faustyna Kowalska, jej życie, misja Miłosierdzia Bożego i kult na tle historii Polski. W tym samym konkursie tytuł finalistki uzyskała Kinga Kucińska. Nauczyciele prowadzący to Longina Rykaczewska i Krzysztof Zalewski.

Serdecznie gratulujemy!

wyświetl galerię w Cooliris
  • Na zdjęciu od lewej: Kinga Kucińska, Barbara Kubacka,...
    Na zdjęciu od lewej: Kinga Kucińska, Barbara Kubacka, Robert Marynowski, Patrycja Ciecierska

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.