Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1074761

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

ROLNICY GMINY RYPIN

Zawiadamiam, że na wniosek Wójta Gminy Rypin Wojewoda Kujawsko - Pomorski powołał komisję do szacowania strat w uprawach rolnych.

W związku z powyższym informuję, że istnieje możliwość składania wniosków o oszacowanie strat w uprawach rolnych spowodowanych wystąpieniem ujemnych skutków przezimowania roślin uprawnych. Rolnicy zgłaszający straty, we wnioskach powinni wykazać wszystkie uprawy - nawet te w których nie wystąpiły szkody.  
Wnioski o oszacowanie szkód należy składać do Urzędu Gminy Rypin - pokój nr 4, w terminie do dnia 15 maja 2018 r. Wniosek do zgłoszenia strat można uzyskać w Urzędzie Gminy Rypin lub pobrać ze strony  internetowej gminy. Ewentualna likwidacja uszkodzonej uprawy może nastąpić dopiero po jej oględzinach dokonanych przez komisję ds. szacowania strat.

Oceny zakresu i wysokości szkód Komisja dokonuje na podstawie wizji w gospodarstwie posługując się wnioskiem rolnika o dopłaty obszarowe na rok 2018.

 

                 Wójt                 
/-/dr inż. Janusz Tyburski

 

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.