Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1193335

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Mistrzostwa Gminy Rypin w Piłce Ręcznej

W dniu 23 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalkach odbyły się Mistrzostwa Gminy Rypin w Piłce Ręcznej. Zawody zostały rozegrane w kategorii dziewcząt i chłopców, z rocznika 2004 i młodszych . W turnieju wzięło udział pięć szkół podstawowych w kategorii dziewcząt oraz sześć szkół w kategorii chłopców. Dziewczęta rywalizowały systemem "każdy z każdym", natomiast chłopcy rywalizowali w dwóch grupach, a później systemem drabinkowym. Mecze trwały jedną połowę po 7 minut, dlatego też było wiele emocji i nerwów przy rywalizacji na „styku”.
Zwycięską drużyną w kategorii dziewcząt została Szkoła Podstawowa ze Starorypina Rządowego, natomiast wśród chłopców puchar trafił do gospodarzy turnieju – Szkoły Podstawowej w Kowalkach.

Klasyfikacja Mistrzostw Gminy Rypin w Piłce Ręcznej Dziewcząt:
1. miejsce S.P. Starorypin Rządowy w składzie: Aleksandra Cieślak, Kornelia Borkuszewska, Oliwia Skorubska, Karolina Laskowska, Klaudia Więcławska, Nikola Olszewska, Wiktoria Derkowska, Kamila Romanowska,
2. miejsce S.P. Kowalki
3. miejsce S.P. Borzymin
4. miejsce S.P. Zakrocz
5. miejsce S.P. Sadłowo

Klasyfikacja Mistrzostw Gminy Rypin w Piłce Ręcznej Chłopców:
1. miejsce S.P. Kowalki w składzie: Daniel Nowak , Mateusz Armata, Kamil Kaźmierowski, Kamil Gorczewski, Wiktor Kurowski, Kacper Suchocki, Mateusz Kropkowski, Jakub Śliwecki.
2. miejsce S.P. Borzymin
3. miejsce S.P. Starorypin Rządowy
4. miejsce S.P. Zakrocz
5. miejsce S.P. Sadłowo
6. miejsce S.P. Stępowo

 

fot. nadesłane

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.