Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1191832

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Rada Gminy Rypin udzieliła wójtowi absolutorium

Na sesji Rady Gminy Rypin w dniu 29 maja 2018 r. radni rozpatrzyli sprawozdanie Wójta Gminy Rypin Janusza Tyburskiego z wykonania budżetu Gminy Rypin za 2017 rok. Skarbnik gminy Małgorzata Czajkowska przedstawiła pozytywną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy do przedłożonego przez wójta sprawozdania. Analizą wykonania budżetu gminy za 2017 rok zajmowała się również komisja rewizyjna rady gminy. Jej pozytywną opinię wraz z wnioskiem o udzielenie wójtowi absolutorium przedstawił przewodniczący komisji Walenty Topolewski. Do opinii i wniosku komisji  rewizyjnej nie miała zastrzeżeń Regionalna Izba Obrachunkowa. Po podjęciu uchwały o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego, Rada Gminy Rypin jednogłośnie udzieliła wójtowi absolutorium. Na ręce wójta gminy i skarbnika gminy gratulacje złożyli radni, sołtysi, kierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy urzędu gminy.

Sesja absolutoryjna odbyła się gościnnie w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Stępowie. Uroczystego charakteru sesji absolutoryjnej nadał występ artystyczny uczniów tej szkoły.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.