Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1284518

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Program MegaMisja w Kowalkach

                Od września 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalkach realizowany będzie ogólnopolski program edukacyjny Fundacji Orange MegaMisja. Patronat nad nim objęło m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Cyfryzacji.

                Uczniowie klasy I w kwietniu br. wzięli udział w nagraniu krótkiego filmiku, który – zgodnie z regulaminem – zapraszał MegaMisję do placówki. Okazało się, że młodzi „aktorzy” przeszli wstępną selekcję komisji konkursowej i znaleźli się na liście zwycięskich szkół.  W nagraniu pomagali – Pan Krzysztof Zalewski (nauczyciel informatyki) i Pani Marlena Ciecierska (wychowawca klasy I).

                Program MegaMisja zakłada podniesienie cyfrowych, medialnych i informacyjnych kompetencji uczniów. Mają oni stać się świadomymi użytkownikami multimediów. Powinni też nauczyć się, jak bezpiecznie poruszać się w świecie nowoczesnych technologii.

                Realizując kolejne zadania w programie, uczniowie mogą zdobyć dla swojej szkoły tablety, audiobooki, gry planszowe, książki, zestawy plastyczne.

 

Nadesłane

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.