Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1284598

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Rusza budowa kanalizacji w Sadłowie

Dnia 08.06.2018 r. w budynku Urzędu Gminy Rypin, Wójt Gminy Rypin Janusz Tyburski podpisał umowę z p. Piotrem Rojkiem reprezentującym Zakład Usług Melioracyjnych i Geodezyjnych z Golubia-Dobrzynia na realizację zadania pn.Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sadłowo z przewodem tłocznym do Starorypina Prywatnego” etap I i etap II na łączną wartość 2 300 100,00 zł.  Na w/w zadanie, Gmina Rypin otrzymała  dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego PROW na lata 2014-2020, w łącznej kwocie 671 416,00 zł.

   W pierwszym etapie, w terminie do 31 lipca 2018 r., zostanie wykonana studnia kanalizacyjna oraz sieć kanalizacyjna w obrębie skrzyżowania dróg powiatowych nr 1841 C Sadłowo – Michałki i nr 1840 C Świedziebnia – Zasady – Godziszewy.

   Drugi etap przewiduje budowę sieci kanalizacji sanitarnej w branży sanitarnej i elektrycznej w miejscowości Sadłowo wraz z przyłączami do posesji, wykonanie przewodu tłocznego metodą przecisku sterowanego do Starorypina Prywatnego oraz budowę zbiorczej przepompowni ścieków. W wyniku budowy sieci kanalizacyjnej do sieci zostaną włączone 22 posesje z miejscowości Sadłowo. Termin zakończenia drugiego etapu inwestycji zaplanowano na 31 maja 2019 r.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.