Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1284490

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

W gminie Rypin będą realizowane warsztaty dla kobiet w ramach projektu „Inicjuj z FIO na start”

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK w Toruniu udzieliło Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Gminy Rypin reprezentującemu grupę nieformalną, której liderką jest p. Dorota Grudzińska, wsparcia finansowego w kwocie 5.000 zł, ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na projekt pn. „Warsztaty dla kobiet w Gminie Rypin”.

W ramach projektu odbędą się trzy warsztaty: wyjazdowe warsztaty kulinarne z przygotowania potraw kuchni regionalnej, warsztaty serowarskie oraz warsztaty kulinarne z przygotowania dań z ryb. Nabór kobiet do projektu nastąpi poprzez działające na terenie gminy Rypin koła gospodyń wiejskich. W tym celu,  w dniu 4 września 2018 r. odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielami kół, Wójtem Gminy Rypin p. Januszem Tyburskim oraz przedstawicielem Stowarzyszenia p. Marzeną Zdrojewską, na którym przedstawiono założenia projektu oraz ustalono szczegóły naboru.

Projekt będzie realizowany od 15 września 2018 r. do 30 listopada 2018 r. dla co najmniej 20 kobiet z terenu gminy Rypin

Lider grupy nieformalnej – Dorota Grudzińska

wyświetl galerię w Cooliris
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.