Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1313177

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Gospodarstwa opiekuńcze-zielona opieka

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie informuje, że od września br. przystąpił do realizacji  projektu „Opieka w zagrodzie- gospodarstwa opiekuńcze w województwie kujawsko-pomorskim”.  Celem projektu jest zwiększenie dostępności usług opiekuńczo-aktywizujących dla osób niesamodzielnych w formie pobytu dziennego w gospodarstwie opiekuńczym utworzonym w oparciu o zasoby tradycyjnego gospodarstwa rolnego. Planowane jest utworzenie i funkcjonowanie 15 gospodarstw opiekuńczych, czyli miejsc świadczenia opieki. Gospodarstwa mają zapewniać opiekę dzienną grupom 4-8 osób wymagających pomocy w codziennych czynnościach. Podopieczni korzystają z opieki przez 5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie.

 W związku z tym od 6 września 2018 r. do 28 września 2018 r. KPODR ogłosił rekrutację wniosków dla gospodarstw i przyszłego personelu (opiekunów i wolontariuszy). Na stronie internetowej www.opieka.kpodr.pl zamieszczono regulamin naboru oraz formularze zgłoszeniowe. Pobrane formularze należy wypełnić, podpisać i wysłać pocztą na adres:
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, 89-122 Minikowo
z dopiskiem “Opieka w zagrodzie”.
Zeskanowane dokumenty można również wysłać mailem na adres: aleksandra.hapka@kpodr.pl

W sprawie szczegółowych informacji prosimy kontaktować się z biurem projektu w Minikowie (Aleksandra Hapka tel. 693-301-527, 52 386 72 13, Aleksandra Bielińska, tel. 723-692-567, 52 386 72 13) lub odsyłamy na stronę internetową www.kpodr.pl zakładka gospodarstwa opiekuńcze.

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.