Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1313258

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Ogłoszenie - doszacowanie szkód w uprawach

OGŁOSZENIE

 

Wójt Gminy Rypin ogłasza , iż w związku z komunikatem IUNG w Puławach odnośnie wystąpienia warunków suszy w Polsce dotyczący 13 okresu raportowania uwzględniono jako uprawy zagrożone suszą, uprawy buraków cukrowych i ziemniaków.

W związku z powyższym informuję , iż tut. komisja będzie dokonywać doszacowania szkód w w/w uprawach:

  • w przypadku rolników którzy złożyli wcześniej wnioski o oszacowanie szkód, a prowadzą uprawę ziemniaka i buraka cukrowego, komisja dokona ponownej weryfikacji szkód w protokołach i zostanie sporządzony drugi protokół z uwzględnieniem wszystkich szkód.

  • w przypadku rolników, którzy nie złożyli wniosku o oszacownie szkód, a posiadają uprawy buraka cukrowego lub ziemniaków mogą złożyć wniosek o oszacowanie szkód w Urzędzie Gminy Rypin pok. nr 1 do dnia 10.10.2018 r.

W zgłoszeniu szkody należy podać wszystkie uprawy w gospodarstwie zgodnie z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie do ARiMR. Szacowaniu natomiast będą podlegać jedynie uprawy buraka cukrowego i ziemniaków.

 

 

                                     Wójt Gminy Rypin

                                 (-) dr inż. Janusz Tyburski

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.