Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1444550

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

I sesja Rady Gminy Rypin

Dnia 22 listopada 2018 r. radni Rady Gminy Rypin oraz Wójt Gminy Rypin złożyli ślubowanie i tym samym przyjęli obowiązki związane z wykonywaniem mandatu radnego i wójta.

Pierwszą sesję Rady Gminy Rypin otworzyła radna – senior p. Barbara Marchewka i prowadziła ją do chwili wyboru przewodniczącego rady.

Po złożeniu  sprawozdania przez wójta p. Janusza Tyburskiego o stanie gminy oraz po ceremonii ślubowania, radni dokonali wyboru przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady Gminy Rypin.

Funkcję przewodniczącej rady objęła p. Wiesława Sokołowska, natomiast wiceprzewodniczących: p. Mirosław Kowalski i p. Marek Paweł Śmiechewicz.

Gratulacje i życzenia z okazji ślubowania oraz wyboru składali obecni na sesji: sołtysi, dyrektorzy szkół i kierownicy jednostek gminy Rypin, pracownicy urzędu gminy, radni powiatowi oraz przedstawiciele ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Rypin.

 

Fotorelacja

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.