Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1411205

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Trzy organizacje z gminy Rypin otrzymały dofinansowanie w ramach „Inicjuj z FIO na start”

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK w Toruniu ogłosiło wyniki konkursu „Inicjuj z FIO na start” - edycja 2019. Z terenu gminy Rypin,  ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, dofinansowanie otrzymali:

- Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Rypin będące Patronem grupy nieformalnej, na realizację projektu pn. „Przedsiębiorczość jest w cenie – organizacja wizyt studyjnych i warsztatów” w wysokości 5.000 zł,

- Ochotnicza Straż Pożarna w Rypałkach Prywatnych na zakup wyposażenia w ramach projektu „Środki ochrony i łączności indywidualnej” w wysokości 5.000 zł,

- Ochotnicza Straż Pożarna w Godziszewach na zakup wyposażenia w ramach projektu „OSP w Godziszewach na start” w wysokości 5.000 zł.

O dotację ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich mogły się ubiegać grupy nieformalne i samopomocowe oraz młode organizację, które uzyskały wpis do rejestru lub ewidencji w ciągu ostatnich 30 miesięcy. Do Stowarzyszenia TŁOK w Toruniu wpłynęły 124 wnioski, z czego 31 otrzymało dofinansowanie.

W ramach projektu „Przedsiębiorczość jest w cenie…” zostaną zorganizowane dwie wizyty studyjne dla osób działających w stowarzyszeniach i organizacjach na rzecz mieszkańców gminy Rypin oraz jeden warsztat stacjonarny. Ochotnicze straże pożarne przeznaczą dotację na zakup środków łączności, odzieży ochronnej, sprzętu komputerowego oraz mebli.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.