Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1918358

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Kawiarenka dla obywateli.
2020.12.02
Kawiarenka dla obywateli.

„Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ” zaprasza mieszkańców/przedsiębiorców/NGO z powiatu rypińskiego na indywidualne spotkania informacyjno-doradcze w ramach kawiarenki dla obywateli.

Rozbudowa i remont strażnicy OSP w Godziszewach.
2020.12.01
Rozbudowa i remont strażnicy OSP w Godziszewach.

Zakończyła  się rozbudowa strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Godziszewach, polegająca na dobudowie pomieszczenia socjalnego oraz izby pamięci o łącznej powierzchni około 62m2.

W szkole w Borzyminie o prawach dziecka.
2020.11.27
W szkole w Borzyminie o prawach dziecka.

W piątek, 20 listopada 2020 r., z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, dzieci z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Borzyminie, omawiali swoje prawa.

Edukacja i profilaktyka w gminie Rypin.
2020.11.23
Edukacja i profilaktyka w gminie Rypin.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rypinie, pomimo pandemii, nie rezygnuje z prowadzenia kampanii informacyjnej i edukacyjnej wśród mieszkańców gminy Rypin.

KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ZAGOSPODAROWANIA TERENU W MIEJSCOWOŚCI BORZYMIN ORAZ SADŁOWO
2020.11.20
KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ZAGOSPODAROWANIA TERENU W MIEJSCOWOŚCI BORZYMIN ORAZ ZAGOSPODAROWANIA TERENU W MIEJSCOWOŚCI SADŁOWO

Gmina Rypin ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej, architektoniczno-urbanistycznej lub urbanistycznej zagospodarowania terenu na działkach o numerach ewidencyjnych 86/1, 86/2 oraz 85/2 w miejscowości Borzymin oraz opracowanie koncepcji architektonicznej, architektoniczno-urbanistycznej lub urbanistycznej zagospodarowania terenu na działkach o numerach ewidencyjnych 285/6, 285/7  i części działki o numerze ewidencyjnym 285/10 w miejscowości Sadłowo.

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.