Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1683061

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Granty na oddolne działania lokalne
2018.06.05
-

Ośrodek TŁOK i Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica przyznają granty do 5 tys. zł dla nieformalnych grup i młodych organizacji pozarządowych z województwa kujawsko-pomorskiego, które chcą działać na rzecz lokalnej społeczności i najbliższego otoczenia.

Rada Gminy Rypin udzieliła wójtowi absolutorium
2018.06.04
-

Na sesji Rady Gminy Rypin w dniu 29 maja 2018 r. radni rozpatrzyli sprawozdanie Wójta Gminy Rypin Janusza Tyburskiego z wykonania budżetu Gminy Rypin za 2017 rok.

Program „Aktywna tablica” będzie realizowany w kolejnych szkołach
2018.05.17
Program  „Aktywna tablica” w 2018 roku będzie realizowany w kolejnych szkołach

Gmina Rypin uzyskała w 2018 roku dofinansowanie w wysokości 42.000 zł w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” na zakup interaktywnych monitorów dotykowych dla szkoły w Kowalkach, Starorypinie Rządowym i Stępowie.

PATROL HISTORYCZNY-POGRANICZE CHRZEŚCIJAŃSTWA
2018.05.17

"Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" zaprasza na cykl imprez promocyjnych.

Mistrzostwa Gminy Rypin w LA
2018.05.17
-

Uczniowie szkół z terenu Gminy Rypin zmagali się w konkurencjach lekkoatletycznych. 

Powstaną kolejne siłownie zewnętrzne
2018.05.15
-

Gmina Rypin  wybuduje trzy ogólnodostępne siłownie zewnętrzne w miejscowościach: Balin, Kowalki oraz Sadłowo.  W każdej z trzech siłowni  zostaną zamontowane  urządzenia  fitness typu: orbitrek, wioślarz, twister stojący, wahadło, stepper, wyciąg górny, pylon oraz ławka.  

HUMANISTKI NIE ZAWIODŁY !!!
2018.05.14
-

Uczennice kl. IIIa gimnazjalnej ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalkach  – Agata Błaszczak i Barbara Cieszyńska - zdobyły tytuły finalistek w finale Wojewódzkiego Konkursu „Humanista Roku” 2017/2018.

Wspólnie głosujemy na Podwórko Talentów NIVEA w Kowalkach
2018.05.11
-

Firma NIVEA już po raz 4. zaprasza do wyjątkowej, ogólnopolskiej akcji społecznej, w której tworzy nowe miejsca zabaw i rozwija talenty dzieci. W tym roku do akcji przystąpiła Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach.  W dniach od 11 maja do 21 czerwca 2018 r. trwa głosowania na wybraną lokalizację. Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na stronie www.podworko.nivea.pl i codziennie oddawać swój głos.

Dzień Strażaka
2018.05.11
-

Strażacy w dniu św. Floriana (4 maja), obchodzili swoje święto.  Gminne uroczystości odbyły się w sobotę 5 maja 2018 r. Mszę Świętą w intencji strażaków odprawił ks. Infułat Marek Smogorzewski. Wspólne świętowanie zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna w Godziszewach.

Drużyna Anny Palińskiej została Mistrzem Polski Ekstraligi Kobiet w piłce nożnej
2018.05.10
-

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że GKS Górnik Łęczna został Mistrzem Polski Ekstraligi Kobiet w piłce nożnej i ma szanse na zdobycie Pucharu Polski. Informacja jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ bramkarka Anna Palińska, mieszkanka gminy Rypin i absolwentka Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalkach, gra już drugi rok w tym zespole.

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.