Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1464381

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Powstaną kolejne siłownie zewnętrzne

W ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, Gmina Rypin  wybuduje trzy ogólnodostępne siłownie zewnętrzne w miejscowościach: Balin (przy stawie), Kowalki  (w parku, przy placu zabaw) oraz Sadłowo  (w parku, przy placu zabaw).   W każdej z trzech siłowni  zostaną zamontowane  urządzenia  fitness typu: orbitrek, wioślarz, twister stojący, wahadło, stepper, wyciąg górny, pylon oraz ławka.  Budowa siłowni ma na celu poprawę infrastruktury publicznej oraz jakości życia mieszkańców na obszarze „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ”.

Siłownie w Balinie, Kowalkach i Sadłowie  powstaną do końca czerwca 2018 roku. Najkorzystniejszą ofertę na ich budowę złożyła firma Fit Park w Toruniu.

To już kolejne miejsca na mapie Gminy Rypin, gdzie mieszkańcy będą mogli korzystać z takich urządzeń. Do tej pory zamontowano urządzenia  m.in. w miejscowościach Zakrocz, Stępowo, Rusinowo, Dębiany, Rypałki Prywatne, Starorypin Prywatny, a środki na ich zakup pochodziły z funduszu sołeckiego. 

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.