Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1464410

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Otwarcie świetlicy wiejskiej w Cetkach

W dniu 17 marca 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej świetlicy wiejskiej w Cetkach.

W spotkaniu wzięli udział m.in. : Wójt Gminy Rypin Janusz Tyburski, Przewodnicząca Rady Gminy Rypin Wiesława Sokołowska, ks. kan. Andrzej Krasiński – proboszcz parafii Św. Trójcy w Rypinie,  pracownicy Urzędu Gminy Rypin oraz kierownicy jednostek organizacyjnych, radni gminni i powiatowi, sołtysi, przedstawiciele kół gospodyń wiejskich, osoby, które przyczyniły się do powstania świetlicy, a przede wszystkich mieszkańcy Cetek.

Historię budowy świetlicy przedstawił sołtys Radosław Więckowski, kierując jednocześnie słowa podziękowań do wszystkich osób, które przyczyniły się do powstania obiektu i jego wyposażenia.

Aktu poświęcenia dokonał ks. kan. Andrzej Krasiński. Gratulacje, kwiaty i upominki, na ręce sołtysa  Radosława Więckowskiego i przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Cetkach  Anny Więckowskiej, składali zaproszeni goście.

Spotkaniu towarzyszyła serdeczna atmosfera oraz smaczny poczęstunek przygotowany przez panie z miejscowego koła gospodyń wiejskich.

wyświetl galerię w Cooliris

 

Prace przy budowie świetlicy w Cetkach  rozpoczęto w roku 2017. Całość prac wykonano sposobem gospodarczym.  Gmina Rypin uzyskała dofinansowanie ze środków PROW na zakup wyposażenia świetlicy. Kwota dofinansowania wyniosła  45.783,00zł.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.