Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1484735

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

W gminie powstaną nowe obiekty infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej

W dniach 23 i 24 kwietnia 2019 r., Wójt Gminy Rypin Janusz Tyburski podpisał umowy na realizację zadania pn.  „Budowa infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w Gminie Rypin”, w ramach którego powstaną cztery nowe altany w miejscowościach: Czyżewo, Rusinowo, Sadłowo i Sikory oraz jedna siłownia zewnętrzna w miejscowości Marianki. W wyniku postępowania przetargowego, wykonawcą zadania w zakresie budowy altan została F.H.U. PLATAN Michał Deręgowski z Trąbina, natomiast wykonawcą siłowni, firma Fit Park z Torunia.

Na realizację zadania „Budowa infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej  w Gminie Rypin”, gmina Rypin uzyskała pomoc finansową w wysokości  31.113 zł z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, poddziałania „Wsparcie na wdrażania operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Celem operacji jest kształtowanie postaw sprzyjających zaangażowaniu w oddolne inicjatywy lokalne na obszarze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ poprzez budowę infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w gminie Rypin.

 Zgodnie z podpisanymi umowami z wykonawcami, nowe obiekty powstaną najpóźniej do końca sierpnia 2019 r.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.