Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1464420

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Głosuję 26 maja

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko dzięki nim, nasz głos będzie w Brukseli słyszany, a nasze potrzeby i postulaty brane pod uwagę. Jak to sprawić? Wszystko zależy od tego, na ile licznie weźmiemy udział w wyborach 26 maja.

Wzorem poprzednich kampanii, samorząd województwa kujawsko-pomorskiego przygotował bonusy dla najaktywniejszych obywatelsko społeczności. Najlepsze przy urnach spośród największych miast regionu (miasta prezydenckie) otrzyma nagrodę w postaci Astrofestiwalu 2020 (zorganizuje go samorząd województwa).

O pieniądze na oprawę artystyczną planowanych na przyszły rok wydarzeń masowych rywalizować będą też pozostałe gminne społeczności w następujących kategoriach:

- stolice powiatów ziemskich

- pozostałe miasta

- gminy miejsko-wiejskie

- gminy wiejskie

będą rywalizować, w swoich kategoriach.

Zwycięzca w każdej z tych kategorii otrzyma 50 tysięcy złotych.  

Dla tych, którzy nie tylko sami zechcą pójść 26 maja na wybory, ale chcieliby też własnym przykładem zachęcić innych, Urząd Marszałkowski w Toruniu przygotował specjalny konkurs z nagrodami w postaci modnego obecnie środka lokomocji - elektrycznych hulajnóg. Zadaniem uczestników będzie nakręcenie krótkiego filmu (może być komórką) pod hasłem „Głosuję 26 maja, bo …”.

Szczegóły konkursu na stronie: https://kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/34262-wybory-do-pe-26-maja-nasz-konkurs-juz-teraz

Źródło: Urząd Marszałkowski w Toruniu

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.