Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1484741

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Druh Marek Mularski „Strażakiem Roku 2019”

W plebiscycie zorganizowanym przez Polska Press Grupa  pod honorowym patronatem Waldemara Pawlaka – prezesa Zarządu Głównego OSP RP, nagrodzono najlepszych strażaków ochotników, jednostki OSP oraz młodzieżowe drużyny w Polsce. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w sobotę, 18 maja 2019 r. w Europejskim Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach podczas ogólnopolskiej gali FLORIANY 2019.

Wielki plebiscyt na Strażaka Roku jest organizowany przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press Grupa. W województwie kujawsko-pomorskim plebiscyt prowadziła „Gazeta Pomorska”.

Tytuł „Strażak Roku 2019” otrzymał druh Marek Mularski – prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Godziszewach w gminie Rypin. Liczba oddanych na niego głosów najpierw zapewniła zwycięstwo na szczeblu powiatowym, następnie wojewódzkim, aż w końcu w finale ogólnopolskim. Liczba głosów w ilości 12.066 zapewniła pewne zwycięstwo w plebiscycie.  

Pan Marek Mularski  wstąpił do straży w wieku 18 lat i już od 39 lat dzieli swój czas pomiędzy rodzinę, pracę zawodową oraz działalność w Ochotniczej Straży Pożarnej w Godziszewach.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.