Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1684095

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Wizyta studyjna w "Garncarskiej Wiosce"

Przedstawiciele kół gospodyń wiejskich z gminy Rypin oraz Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Rypin wzięli udział w dniu 6 sierpnia 2019 r. w wyjeździe studyjnym do Przedsiębiorstwa Społecznego "Garncarska Wioska" w Kamionce koło Nidzicy. 

Zajęcia dla grupy z gminy Rypin prowadził p. Krzysztof Margol - założyciel "Garncarskiej Wioski" i prezes Nidzickiej Fundacji Rozwoju "Nida". W programie wizyty był wykład na temat tworzenia wiosek tematycznych połączony z dyskusją na temat potencjału i możliwości tworzenia takich wiosek w gminie Rypin, zwiedzanie przedsiębiorstwa społecznego, warsztaty wyroby świec, gra terenowa w "Rajskim Ogrodzie" oraz degustacja lokalnych potraw: zupy z pokrzyw i kartaczy. 

Wizyta została zorganizowana w ramach projektu "Przedsiębiorczość jest w cenie - organizacja wizyt studyjnych i warsztatów", dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich "Inicjuj z FIO na start".

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.