Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1547447

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Warsztaty mydlarskie w ramach projektu „Przedsiębiorczość jest w cenie…”

W sobotę 21 września 2019 r. w świetlicy w Dębianach odbyły się ostatnie warsztaty z cyklu spotkań zaplanowanych w projekcie „Przedsiębiorczość jest w cenie – organizacja wizyt studyjnych i warsztatów” realizowanym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Gminy Rypin – patrona grupy nieformalnej, dofinansowanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich „Inicjuj z FIO na start”. Były to warsztaty mydlarskie wraz z wykładem na temat wykorzystania potencjału przyrodniczego, lokalowego i zasobów ludzkich w celu rozwoju przedsiębiorczości na wsi. Uczestnikami spotkania byli członkowie kół gospodyń wiejskich oraz organizacji pozarządowych z terenu gminy Rypin. Wykonawcą warsztatów była  „Wioska Mydlarska” z Fiałek koło Górzna.

Projekt jest realizowany od czerwca do września 2019 r. W jego ramach odbyły się również dwie wizyty studyjne: pierwsza do Przedsiębiorstwa Społecznego „Kraina Skrwy Manufaktura Zdrowia” w Raku koło Skrwilna, druga do Przedsiębiorstwa Społecznego „Garncarska Wioska” w Kamionce koło Nidzicy.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.