Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1776066

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Dobrzyński Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniu 7 grudnia 2019 roku, w godzinach od 11.00 do 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rypin odbędzie się Dobrzyński Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Gminę Rypin i Szkołę Podstawową im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie, pod patronatem Wójta Gminy Rypin.

Jarmark będzie doskonałą okazją do zaprezentowania stroików, ozdób świątecznych, bombek choinkowych oraz potraw kulinarnych.

Podczas Jarmarku będzie możliwość degustacji potraw wigilijnych i świątecznych oraz zakupu wystawianych wyrobów kulinarnych oraz rękodzieła ludowego.

Do udziału w Jarmarku jako wystawców zapraszamy: wytwórców produktów lokalnych i regionalnych związanych z tematyką świąt Bożego Narodzenia, twórców ludowych, szkoły, rolników oraz osoby prowadzące działalność w zakresie produkcji artykułów spożywczych i zdobniczych. W przypadku dużej ilości zgłoszeń od wystawców, liczy się kolejność ich wpływu do Urzędu Gminy Rypin.

 

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.