Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1650263

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Wieści ze szkoły w Borzyminie

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada 2019r. w borzymińskim przedszkolu dzieci świętowały Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia przyniosły swoje ulubione maskotki i opowiadały o nich. Była również misiowa gimnastyka w najmłodszej grupie. Przedszkolaki ze starszych grup układały misie z puzzli, wyklejały, a także robiły swoje własne przytulanki, bowiem miś to najwierniejszy przyjaciel dzieci.

Nadesłane z SP w Borzyminie

wyświetl galerię w Cooliris

 

 

Pierwsze Rodzinne Rozgrywki Matematyczne

W czwartek 28 listopada 2019 r. o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej w Borzyminie odbyło się podsumowanie projektu prowadzonego przez Panią Annę Watkowską oraz Panią Elżbietę Bułkowską pt. „Mistrzowie rachunków”, finansowanego przez  Fundację mBanku.  Dzieci uczęszczające na zajęcia dodatkowe z Kart Grabowskiego przygotowywały się na te rozgrywki od września.  Na początku listopada wykonały własnoręcznie zaproszenia dla swoich rodziców na wyjątkowy wieczór przy herbacie i Kartach Grabowskiego. Pojawili się wszyscy zaproszeni goście. I tak oto rozegrano trzy partie gier: Salto, Manewry, Szeryf, w których wzięło udział 14  par: rodzic - dziecko. Sześć z nich, z najwyższą ilością zebranych punktów, stanęło do rywalizacji w Olimpijczyku na czas, a para z najlepszym czasem zmierzyła się w finale. Były to pierwsze w Polsce tego typu rozgrywki, kiedy to do wspólnej zabawy z Kartami Grabowskiego stanęły dzieci wraz ze swoimi rodzicami.  Wszyscy, oprócz dużej dawki pozytywnych emocji, otrzymali pamiątkowe kubki oraz słodkie upominki. Nagrody główne ( książki, gry rodzinne, maskotki) zdobyli:

I miejsce:  Pan Rafał Durnakowski  i  Wiktoria Durnakowska, kl V b.

II miejsce: Pan  Piotr  Foksiński  i Marysia Foksińska, kl Vb

III miejsce: Pani Ewa Mazanowska i Kacper Mazanowski,kl Va

Nadesłane z SP w Borzyminie.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.