Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1866321

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Nie wysyłaj wniosków do ZUS e-mailem!
2020.04.23
-

Wszyscy, którzy chcą złożyć wniosek o wsparcie do ZUS w ramach przepisów o tarczy antykryzysowej elektronicznie, mogą go przekazać wyłącznie za pośrednictwem portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. 

Znoszenie ograniczeń w czterech etapach.
2020.04.17
-

Rząd przedstawił plan stopniowego zmniejszania obostrzeń wprowadzonych w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Od poniedziałku, 20 kwietnia 2020 r. zostanie wprowadzony pierwszy etap zmian.

Koronawirus - obowiązek zasłaniania nosa i ust.
2020.04.16
Koronawirus - obowiązek zasłaniania nosa i ust.

Od 16 kwietnia 2020 r. do odwołania obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Każdy, kto wychodzi z domu, musi zakryć te części twarzy. Może to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki, szalika.

Dotychczasowe i nowe ograniczenia związane z koronawirusem
2020.04.10
Dotychczasowej i nowe ograniczenia związane z koronawirusem

Od 16 kwietnia 2020 r. każda osoba na ulicy będzie miała obowiązek zasłaniania ust i nosa. Zmianie ulegną także terminy matur i egzaminu ósmoklasisty. Oprócz tego ulega przedłużeniu obowiązywanie wszystkich dotychczasowych zasad bezpieczeństwa. 

Życzenia świąteczne
2020.04.09
Życzenia świąteczne

Mieszkańcom Gminy Rypin, instytucjom, partnerom, organizacjom społecznym, gościom oraz wszystkim osobom, którym Gmina Rypin jest bliska sercu, składamy serdeczne życzenia.

Trwają prace remontowe w pałacu w Sadłowie
2020.04.07
Trwają prace remontowe w pałacu w Sadłowie

Projekt pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pałacu w Sadłowie na cele aktywizacji społecznej” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 7. Rozwój lokalny kierowany przez społeczność, Działania 7.1 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.