Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1774168

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Apel o oszczędne gospodarowanie wodą.
2020.04.24
-

Szanowni Państwo,

w związku z suszą i zwiększonym poborem wody z sieci wodociągowej na terenie gminy Rypin, zwracam się z prośbą o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą.

Gmina zakupiła sprzęt do zdalnej nauki.
2020.04.24
Gmina zakupiła sprzęt do zdalnej nauki.

Gmina Rypin, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, zakupiła laptopy i tablety do prowadzenia nauki zdalnej w szkołach podstawowych.

Nie wysyłaj wniosków do ZUS e-mailem!
2020.04.23
-

Wszyscy, którzy chcą złożyć wniosek o wsparcie do ZUS w ramach przepisów o tarczy antykryzysowej elektronicznie, mogą go przekazać wyłącznie za pośrednictwem portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. 

Ogłoszenie w sprawie odczytu wodomierzy.
2020.04.22
-

Urząd Gminy Rypin informuje o możliwości telefonicznego podawania odczytu wodomierza lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Gmina otrzymała dofinansowanie na rozbudowę drogi Głowińsk-Głowińsk.
2020.04.21
-

Gmina Rypin znalazła się na liście gmin, które otrzymają dofinansowanie w 2020 roku z Funduszu Dróg Samorządowych. Pozyskane przez gminę środki zostaną przeznaczone na rozbudowę drogi gminnej Głowińsk - Głowińsk.

Znoszenie ograniczeń w czterech etapach.
2020.04.17
-

Rząd przedstawił plan stopniowego zmniejszania obostrzeń wprowadzonych w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Od poniedziałku, 20 kwietnia 2020 r. zostanie wprowadzony pierwszy etap zmian.

Koronawirus - obowiązek zasłaniania nosa i ust.
2020.04.16
Koronawirus - obowiązek zasłaniania nosa i ust.

Od 16 kwietnia 2020 r. do odwołania obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Każdy, kto wychodzi z domu, musi zakryć te części twarzy. Może to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki, szalika.

Dotacje na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych
2020.04.14
Dotacje na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych

Chcesz być podwykonawcą dla innej firmy? Myślisz o miejscu pracy dla Ciebie i kilku osób? Zadzwoń lub napisz: biuro@owies.eu, tel. 500 127 355.

Dotychczasowe i nowe ograniczenia związane z koronawirusem
2020.04.10
Dotychczasowej i nowe ograniczenia związane z koronawirusem

Od 16 kwietnia 2020 r. każda osoba na ulicy będzie miała obowiązek zasłaniania ust i nosa. Zmianie ulegną także terminy matur i egzaminu ósmoklasisty. Oprócz tego ulega przedłużeniu obowiązywanie wszystkich dotychczasowych zasad bezpieczeństwa. 

Życzenia świąteczne
2020.04.09
Życzenia świąteczne

Mieszkańcom Gminy Rypin, instytucjom, partnerom, organizacjom społecznym, gościom oraz wszystkim osobom, którym Gmina Rypin jest bliska sercu, składamy serdeczne życzenia.

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.