Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2968309

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

W Balinie powstanie nowa infrastruktura rekreacyjno-wypoczynkowa
2018.07.02
W Balinie powstanie nowa infrastruktura rekreacyjno-wypoczynkowa

Dnia 2 lipca 2018 r. Wójt Gminy Rypin Janusz Tyburski w imieniu Gminy Rypin podpisał umowę z firmą P.H.U. TYMBUD z Maszewa Dużego koło Płocka, którą reprezentuje p. Wojciech Szwech na realizację zadania pn. „Zagospodarowanie terenu poprzez budowę ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej w Balinie”.

Nowy sprzęt dla ochotniczych straży pożarnych
2018.06.29
Nowy sprzęt dla ochotniczych straży pożarnych

W imieniu Gminy Rypin, Wójt Gminy Janusz Tyburski i Skarbnik Gminy Małgorzata Czajkowska, podpisali w dniu 28 czerwca 2018 r. umowę z Ministrem Sprawiedliwości, reprezentowanym przez Dyrektora Departamentu Spraw Rodzinnych i Nieletnich MS Mikołaja Pawlaka na powierzenie zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej Funduszu Sprawiedliwości.

Zespół ds. Realizacji Programu Rewitalizacji
2018.06.26
-

Na spotkaniu elekcyjnym w sprawie wyboru Zespołu ds. Realizacji Programu Rewitalizacji Gminy Rypin na lata 2016-2023, w dniu 14 czerwca 2018 r. dokonano wyboru członków Zespołu.

Nowe nagłośnienie w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rypin
2018.06.26
-

Sala narad Urzędu Gminy Rypin została wyposażona w system konferencyjny umożliwiający zarówno swobodne prowadzenie sesji przez przewodniczącego rady gminy, jak i komfort debat z możliwością tworzenia i archiwizowania nagrań.

Naprawa dróg asfaltowych w Gminie Rypin
2018.06.25
-

Na terenie Gminy Rypin znajduje się 140 km dróg gminnych, z czego połowa to  drogi utwardzone. W pierwszym półroczu 2018 roku, Gmina Rypin przeprowadziła bieżące remonty dróg asfaltowych. Łączne wydatki na zakup materiałów wyniosły 100 tys. zł.

Wyróżnienia dla uczniów, rodziców i nauczycieli na sesji rady gminy
2018.06.22
Wyróżnienia dla uczniów, rodziców i nauczycieli na sesji rady gminy

Tradycją stało się, że z okazji zakończenia roku szkolnego odbywa się uroczysta sesja Rady Gminy Rypin, podczas której wręczane są nagrody książkowe dla uczniów z najwyższą średnią, najlepszych sportowców, laureatów, finalistów i uczniów wyróżnionych w konkursach wojewódzkich oraz listy gratulacyjne dla ich rodziców i nauczycieli.  

Konkurs pn. „Ogród przyjazny rodzinie i środowisku"
2018.06.20
Konkursie pn. „Ogród przyjazny rodzinie i środowisku"

Wójt Gminy Rypin zaprasza do udziału w konkursie pn. „Ogród przyjazny rodzinie i środowisku". Głównym celem konkursu jest wyłonienie najpiękniej zaaranżowanych przydomowych ogrodów w 2018 roku na terenie Gminy Rypin.

Inauguracja Gminnych Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2018.06.19
Inauguracja Gminnych Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

W sobotnie popołudnie, dnia 16 czerwca 2018 r., przy Szkole Podstawowej im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie odbył się Piknik Rodzinny inaugurujący Gminne Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę pn. „Sto Drzew na 100-lecie Odzyskania Niepodległości” pod patronatem Wójta Gminy Rypin Janusza Tyburskiego.

Termomodernizacja budynku urzędu gminy
2018.06.19
-

Zakończyły się prace związane z termomodernizacją budynku urzędu gminy, w ramach projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Gminy Rypin”. W ramach projektu docieplono dach oraz strop wewnętrzny nad piwnicą obiektu, wykonano modernizację systemu wentylacyjnego, systemu grzewczego oraz wewnętrznej instalacji oświetleniowej. Główny cel projektu to zwiększenie efektywności energetycznej oraz poprawa stanu technicznego budynku Urzędu Gminy Rypin.

Trwają prace na boisku w Kowalkach
2018.06.18
-

Gmina Rypin prowadzi prace na płycie boiska w Kowalkach. Do tej pory wykonano następujące roboty: korytowanie płyty boiska, drenację, wykonanie warstw odsączających, niwelację terenu oraz nawieziono torf.

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.