Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1715347

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Sukcesy uczennicy ze szkoły w Borzyminie

Diamenty to bardzo cenne i drogie kamienie. By wydobyć ich naturalny blask i piękno, trzeba je oszlifować. Takim diamentem w Szkole Podstawowej w Borzyminie jest uczennica klasy VI B – Karolina Czajkowska. Jest ona – wbrew swoim wybitnym zdolnościom i sukcesom – dziewczynką niezwykle skromną i koleżeńską.

W roku szkolnym 2019/2020 Karolina reprezentowała Szkołę Podstawową w Borzyminie przede wszystkim w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich, w których zajmowała najwyższe lokaty:

1/ język polski (opiekun p. Anna Umińska):

- finalistka w Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego organizowanym przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty,

- finalistka w Ogólnopolskim Konkursie Poezji w Golubiu-Dobrzyniu „IV Turniej na Zamku – potyczki wierszowane”,

- laureatka w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym „CES”,

- finalistka w XIV Wojewódzkim Konkursie Literackim w Zamku Bierzgłowskim,

2/ historia (opiekun p. Piotr Zgryziewicz) - laureatka w Konkursie Przedmiotowym z Historii organizowanym przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty,

3/ muzyka (opiekun p. Bartłomiej Umiński) -  II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Fryderyku  Chopinie w Szafarni pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Poza tym wszystkim, Karolina znajduje czas na wzorową i systematyczną naukę w szkole. Bierze udział we wszystkich konkursach szkolnych, uroczystościach i inicjatywach charytatywnych. Nie stroni od rówieśników, chętnie im pomaga i dzieli z nimi zwykle zainteresowania nastolatków. Karolina, choć jest w klasie VI, godnie reprezentuje Szkołę Podstawową w Borzyminie. Mamy nadzieję, że nie zabraknie jej wytrwałości, chęci  i zapału, aby dalej zdobywać wiedzę i umiejętności i przynosić chlubę szkole.

Nadesłane z SP w Borzyminie.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.