Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1776111

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

KOMUNIKAT dotyczący ograniczenia kontaktów osobistych interesantów z pracownikami urzędu i jednostek organizacyjnych

Szanowni Państwo,

            w związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz podległych pracowników, informuję o konieczności ograniczenia pracy urzędu i jednostek organizacyjnych. W związku z powyższym, od 16 marca 2020 roku do odwołania, Urząd Gminy Rypin, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminna Biblioteka Publiczna w Kowalkach oraz jej filie w Borzyminie i Sadłowie zostają zamknięte dla interesantów.

            Celem załatwienia spraw urzędowych, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail, a korespondencję należy kierować za pośrednictwem portalu E-PUAP pod adresami www.epuap.gov.pl lub www.obywatel.gov.pl przy użyciu profilu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

            Sprawy nagłe i niecierpiące zwłoki wymagające wizyty w urzędzie, będą załatwiane tyko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wykaz telefonów do pracowników urzędu: http://bip.rypin.pl/?cid=336 .

            Regulowanie płatności (podatkowych, zagospodarowania odpadami oraz dotyczących nieruchomości) należy dokonywać za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej na numery kont: http://www.bip.rypin.pl/?cid=339 .

            Przypominam, że Wojewoda Kujawsko-Pomorski zarządzeniem z dnia 11 marca 2020 roku zawiesił organizowanie spotkań i imprez. W związku z powyższym, od dnia dzisiejszego aż do odwołania, Urząd Gminy Rypin rezygnuje z organizowania spotkań i uroczystości okolicznościowych.

            Ponadto podjąłem decyzję o całkowitym zakazie udostępniania i użytkowania świetlic wiejskich zlokalizowanych na terenie gminy Rypin na potrzeby różnego rodzaju spotkań i imprez okolicznościowych, od dnia 13 marca 2020 r. aż do odwołania.

 

                                                                                                                                                              Wójt

                                                                                                                                                 dr inż. Janusz Tyburski

 

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.