Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1715218

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Ochotnicza Straż Pożarna w Stępowie podsumowała 2019 rok

Walne zebranie członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Stępowie odbyło się w dniu 7 marca 2020 r. W zebraniu wzięli udział przedstawiciele samorządu województwa kujawsko-pomorskiego, samorządu gminy Rypin, straży zawodowej i ochotniczej z terenu powiatu, parafii i szkoły.

Rok 2019 podsumował prezes zarządu OSP Remigiusz Błażejewski, w szczególności w zakresie doposażenia jednostki w nowy sprzęt, wykonanych prac remontowo-budowlanych oraz porządkowych. Drużyna OSP w Stępowie tryumfowała również na gminnych zawodach sportowo-pożarniczych w Sadłowie zdobywając I miejsce. W planach jednostki na 2020 rok jest m.in. odnowienie elewacji budynku remizy, powiększenie kuchni i jej doposażenie, zakup stołów i naprawa ogrodzenia. Jednostka w Stępowie liczy 27 członków.

Strażacy pamiętali również o paniach, które wspomagają na co dzień ich działania. Zbliżający się Dzień Kobiet był znakomitą okazją do złożenia im życzeń, podziękowań i kwiatów.

Walne zebrania OSP w Godziszewach i OSP w Rypałkach Prywatnych odbędą się w terminach późniejszych.

wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.