Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1776113

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Zostań w domu!

W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19, od dnia 25 marca 2020 r., zostały wprowadzone ograniczenia w zakresie przemieszczania się, z wyjątkiem drogi do pracy i z pracy, wolontariatu w walce z koronawirusem oraz niezbędnych spraw życia codziennego. 

Środkami komunikacji publicznej, w tym samym czasie, można przewozić nie więcej osób, niż wynosi połowa miejsc siedzących.

W trakcie sprawowania kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych, na danym terenie lub w danym obiekcie może znajdować się łącznie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, nie więcej niż 5 uczestników, oprócz osób sprawujących kult religijny lub osób zatrudnionych przez zakład pogrzebowy w przypadku pogrzebu.

Nadal obowiązuje zakaz organizowania wszelkich spotkań, imprez i zebrań, niezależnie od ich rodzaju, w obiektach użyteczności publicznej.

Każdy jednak może nieść pomoc osobom starszym i samotnym, dlatego pomagajmy im w zakupach, zaopatrzeniu w leki oraz załatwieniu spraw urzędowych. 

 

  • autor: Marzena Zdrojewska
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.