Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1773882

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Zdalna nauka w Szkole Podstawowej w Starorypinie Rządowym.

Uczniowie dbają o swoje bezpieczeństwo.

Wyjście do przestrzeni publicznej wiąże się z obowiązkiem zasłaniania nosa i ust. W związku z tym uczniowie klasy VI SP im. Kornela Makuszyńskiego w Starorypinie Rządowym nie czekając na gotowe, zakasali rękawy i własnoręcznie uszyli maseczki. Wszyscy wykazali się pomysłowością, zaprezentowali najróżniejsze modele i wzory. Niektóre są bardzo zaskakujące. Prace wykonywali w ramach zdalnych lekcji techniki. Oprócz zabezpieczenia przed wirusem, każdy uczeń otrzymał ocenę - przeważały 6. Pomysłodawcą i koordynatorem akcji był nauczyciel techniki Maciej Kowalski.

Biało-czerwono w Starorypinie Rządowym.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Starorypinie Rządowym podczas zdalnych lekcji wykonywali prace w barwach narodowych, związane ze świętami majowymi. Najmłodsza grupa przedszkolaków, 3 i 4 latków, pod czujnym okiem Pani Agnieszki Wojciechowskiej przygotowała flagi, uczniowie klas IV i V pod kierunkiem Pana Krzysztofa Zalewskiego zrobili kotyliony, natomiast szóstoklasiści pod kierunkiem Pana Macieja Kowalskiego wykonali flagi. Wszystkie prace zasługują na uznanie, uczniowie wykazali się kreatywnością. Wszystkie prace zasłużyły na najwyższe noty w dzienniku.

Tekst i zdjęcia nadesłane z SP w Starorypinie Rządowym.

  • autor: Marzena Zdrojewska
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.