Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1773897

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Mikrodotacja „Inicjuj z FIO 2.0”dla organizacji z gminy Rypin.

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK w Toruniu ogłosiło wyniki konkursu „Inicjuj z FIO 2.0” - edycja 2020. O dotację ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich mogły się ubiegać grupy nieformalne i samopomocowe oraz młode organizację, które uzyskały wpis do rejestru lub ewidencji w ciągu ostatnich 30 miesięcy. Do Stowarzyszenia TŁOK w Toruniu wpłynęło 100 wniosków, z czego 30 otrzymało dofinansowanie. Wśród nich znalazło się 20 młodych organizacji pozarządowych, 5 Patronów (NGO) reprezentujących grupy nieformalne oraz 5 grup bez Patrona.

 Z terenu gminy Rypin do dofinansowania zakwalifikowały się:

- Koło Gospodyń Wiejskich w Sadłowie, jako młoda organizacja, na realizację projektu „Innowacyjne KGW w Sadłowie”; dotacja w kwocie 5.000 zł zostanie przeznaczona na zakup wyposażenia: blatu roboczego ze stali nierdzewnej oraz mebli;

- Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Rypin, będące Patronem grupy nieformalnej, na realizację projektu pn. „#KlikSadłowo”; z dotacji w kwocie 4.300 zł  zostaną zorganizowane warsztaty dla młodzieży, podczas których, za pomocą aplikacji mobilnych, powstanie mapa interaktywna Sadłowa.

  • autor: Marzena Zdrojewska
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.