Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1773908

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Nagrody w konkursie #OSEWyzwanie zostały przekazane.

1606 szkół z całej Polski zgłosiło się do konkursu #OSEWyzwanie, organizowanego przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Najliczniej z województwa mazowieckiego i lubelskiego.
Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu. W województwie kujawsko-pomorskim 34 szkoły zostały nagrodzone, w tym Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach.
Nagrodą w konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne, które będą wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. W konkursie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększało również zgłoszenie się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek. Laptopy (16 sztuk) są już w szkole. Czekają na uczniów.

Powyższy tekst i zdjęcia nadesłała p. Beata Nejno – dyrektor SP w Kowalkach.

 

W konkursie zostało nagrodzonych łącznie 764 szkół. Na liście nagrodzonych jest również Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starorypinie Rządowym, do której laptopy również dotarły.

Obu szkołom gratulujemy wygranej w konkursie. Cieszymy się, że baza szkolna jest coraz nowocześniejsza, co z pewnością przełoży się na kolejne sukcesy edukazyjne uczniów.

  • autor: Marzena Zdrojewska
wyświetl galerię w Cooliris
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.