Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

3163902

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Klub młodzieżowy w Sadłowie już działa.

W pałacu w Sadłowie rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu "Utworzenie klubu młodzieżowego" dla 16 dzieci i młodzieży. Uczestnicy projektu biorą udział w zajęciach wspomagających proces uczenia, zajęciach nauki programowania i robotyki z elementami nauk matematyczno-przyrodniczych, zajęciach z języka angielskiego oraz w spotkaniach z psychologiem. W sierpniu odbędzie się 6 spotkań po 4 godziny w dni robocze, a od września zajęcia będą się odbywały w soboty. Do grudnia br. odbędzie się łącznie 20 spotkań w pałacu oraz jeden wyjazd do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 (95% kosztów) oraz Gminę Rypin (wkład własny w wysokości 5%) na podstawie umowy zawartej pomiędzy Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ, a Gminą Rypin.

Zajęcia odbywają się w pomieszczeniach pałacu w Sadłowie wyremontowanych i wyposażonych w ramach projektu infrastrukturalnego pn. "Dostosowanie i wyposażenie budynku pałacu w Sadłowie na cele aktywizacji społecznej" ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 (95% kosztów kwalifikowalnych) oraz ze środków Gminy Rypin. 

  • autor: Marzena Zdrojewska
wyświetl galerię w Cooliris
  • -

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.