Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1893923

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Projekt #KlikSadłowo zwyciężył w konkursie na najlepszą inicjatywę!

Konkurs obejmował inicjatywy realizowane w ramach „Inicjuj z FIO 2.0” na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w 2020 roku. Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie tych projektów, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju społeczności lokalnych tzn. mają wpływ na poprawę jakości życia mieszkańców oraz mogą być inspiracją do działań podejmowanych przez inne podmioty pozarządowe oraz grupy nieformalne. W ramach projektu #KlikSadłowo powstała interaktywna mapa Sadłowa, która jest dostępna pod linkiem: https://www.thinglink.com/scene/1356927903882805250

Projekt był realizowany przez grupę nieformalną ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Gminy Rypin jako Patronem, we współpracy z Gminą Rypin i Gminną Biblioteką Publiczną w Kowalkach. Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest sprzęt o wartości 500 zł. Ponadto laureaci konkursu mają prawo do posługiwania się w swoich materiałach promocyjnych hasłem „Nagroda dla najlepszej inicjatywy w ramach konkursu Inicjuj z FIO 2.0”.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK.

  • autor: Marzena Zdrojewska
wyświetl galerię w Cooliris
  • KlikSadłowo_MAPA_screen

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.