Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1913968

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Konkurs na relacje gęsinowe.

Mieszkańcy regionu, którzy prześlą najciekawsze relacje ze wspólnego świętowania 11 listopada, mogą otrzymać nawet 1500 złotych na zakup pralki, zmywarki, lodówki lub innego sprzętu gospodarstwa domowego. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają bon o wartości 1200 złotych, a trzeciego - o wartości 900 złotych. Przyznane zostaną także maksymalnie 3 wyróżnienia o wartości 300 złotych każde. Na zgłoszenia Urząd Marszałkowski w Toruniu czeka do 19 listopada 2020 r.

Konkurs dla całych rodzin na gęsinowe relacje organizowany jest w ramach dorocznej akcji "Kujawsko-pomorska gęsina na Świętego Marcina". Pokażcie, jak wspólnie świętowaliście 11 listopada, przyrządzaliście smakowite potrawy z gęsiny i zasiadaliście do stołu. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. 

Zgłoszenia należy przesłać do 19 listopada. Można je przesyłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe” lub mailowo na adres gesina@kujawsko-pomorskie.pl

Prace muszą spełniać wymogi techniczne określone w regulaminie konkursu. Konieczne jest też wypełnienie oświadczenia uczestnika konkursu i dołączenie go do pracy.

Szczegóły konkursu pod linkiem: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe/informacje-prasowe/36441-konkurs-na-relacje-gesinowe-czekamy-na-zgloszenia

Informacja otrzymana od rzecznika prasowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.