Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1970705

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Działania WOSP w Zakroczu w 2020 roku.

Wiejska Ochotnicza Straż Pożarna w Zakroczu na początku 2020 roku obchodziła jubileusz 20-lecia działalności. Dwie dekady działalności straży przyniosły wiele pozytywnych zmian dla strażaków ochotników i miejscowej społeczności m.in. polepszyły się warunki lokalowe świetlicy wiejskiej poprzez jej rozbudowę i sukcesywne doposażanie oraz zakup nowego sprzętu strażackiego.

W roku 2020 te działania były kontynuowane m.in. wymieniono drzwi zewnętrzne, zamontowano wieszaki w szatni, zakupiono szafę, lodówkę, nagłośnienie do świetlicy, co przyczyniło się do zwiększenia funkcjonalności świetlicy wiejskiej. Przedsięwzięcia były finansowane ze środków WOSP w Zakroczu, Koła Gospodyń Wiejskich w Zakroczu oraz budżetu gminy w ramach funduszu sołeckiego oraz innych środków.

Jednostka straży w Zakroczu otrzymała dotację na doposażenie oraz sprzęt przeciwpożarowy, za którą zakupiła pilarkę do drewna oraz szelki ratownicze.

Strażacy dbają nie tylko o wygląd budynku świetlicy, ale również o jej otoczenie. W tzw. czynie społecznym, przygotowali podłoże i ułożyli kostkę betonową w miejscu, gdzie w 2021 roku ze środków funduszu sołeckiego powstanie altana.

Zdjęcia nadesłane przez WOSP w Zakroczu.

  • autor: Marzena Zdrojewska
wyświetl galerię w Cooliris
  • Zakrocz1
  • Zakrocz2
  • Zakrocz3
  • Zakrocz4

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.