Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2968456

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Ślubowanie pierwszoklasistów.
2022.11.09
Ślubowanie pierwszoklasistów.

W październiku i listopadzie b.r., w szkołach podstawowych gminy Rypin, odbyły się uroczystości pasowania na ucznia. Dla każdego pierwszoklasisty jest to wyjątkowy dzień.

Informacja dotycząca dodatku węglowego.
2022.11.09

Informuję, że osoby, których wnioski o przyznanie dodatku węglowego zostały pozostawione bez rozpoznania z uwagi na zamieszkiwanie więcej niż jednego gospodarstwa domowego pod jednym adresem, obecnie mogą ponownie złożyć wniosek o wypłatę dodatku węglowego.

Konsultacje w sprawie programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok.
2022.11.07

Wójt Gminy Rypin zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych prowadzących działalność statutową na terenie gminy Rypin do aktywnego udziału w konsultacjach projektu Rocznego programu  współpracy gminy Rypin z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2023 roku.

Nabór wniosków o zakup węgla.
2022.11.04

Informujemy, że od dnia 7 listopada 2022 roku (poniedziałek), w holu budynku Urzędu Gminy Rypin przyjmowane będą wnioski o zakup preferencyjny węgla.

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.