Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2086969

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Punkt konsultacji psychologiczno-terapeutycznej działa również w czasie pandemii.

Okres pandemii to trudny czas dla nas wszystkich. Nieznana, niepewna sytuacja powoduje ze musimy radzić sobie z wieloma trudnościami. Ogarnia nas lęk, poczucie osamotnienia, bezsilność, wzrasta poziom stresu, pojawia się depresja, sięgamy po alkohol….

Dane statystyczne, dane z licznych opracowań naukowych donoszą, że stan zagrożenia jakim jest pandemia, znacząco sprzyja wzrostowi spożywania alkoholu, szczególnie napojów wysokoprocentowych, a także  nadmiernemu zażywaniu leków i środków psychoaktywnych.

Doniesienia telewizyjne i prasowe z Polski mówią również o drastycznym wzroście przemocy domowej pod wpływem alkoholu, szczególnie wobec dzieci, co jest najbardziej przerażających zjawiskiem.

Dlatego też, z uwagi na stan epidemiologiczny, w trosce o wszystkich mieszkańców informujemy o możliwości udziału w konsultacjach terapeutycznych, które odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 8.30 do 13.30 w budynku Urzędu Gminy Rypin, ul. Lipnowska 4, pok. nr 26.

Spotkania odbywają się indywidualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego, jak i poprzez teleporady pod numerem tel. 607-858-175.

Na spotkanie z terapeutą można również wcześniej umówić się u pracowników socjalnych GOPS w Rypinie pod numerami tel. 54-280-97-33, 54-280-97-32 i 54-280-97-07.

Serdecznie zapraszamy.

 

Dorota Prusak-Gradowska – psychoterapeuta

Katarzyna Kalinowska – kierownik GOPS

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.