Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2216634

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Szansa na własną firmę dla mieszkańców powiatu rypińskiego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku informuje, że ogłoszony został nabór do projektu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Bydgoszczy pt. „Wsparcie w starcie”. Nabór potrwa od 02 -13.08.2021.

Jeśli mieszkasz na obszarze powiatu rypinskiego, masz ukończone 30 lat, nie pracujesz, masz szansę na zmianę - pozyskanie środków i założenie własnej firmy.

Zyskujesz 23 050 zł na zakup maszyn, urządzeń, wyposażenia, dostosowania lokalu do potrzeb firmy oraz wsparcie średnio 1 450 zł przez 6 miesięcy na pokrycie kosztów ZUS, stałych opłat, usług księgowych itp.

Jeśli utraciłeś/aś pracę w ciągu ostatnich 6 miesięcy z przyczyn leżących po stronie pracodawcy (np. likwidacja zakładu, miejsca pracy, przyczyny ekonomiczne), jesteś z tego powodu zagrożony/a zwolnieniem z pracy, otrzymałeś/aś wypowiedzenie możesz wystartować o wsparcie w innych projektach oferujących szkolenia lub dotację na własny biznes. Tu nie ma znaczenia twój wiek!

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas  54 235 67 12, 54 235 67 21.

Nasze usługi są bezpłatne!

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.