Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2746336

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Dożynki powiatowe, Targi AGRA 2021.

W dniach 11-12 września 2021 r. odbyły się Dożynki Powiatu Rypińskiego oraz XXXI Targi AGRA. W uroczystościach wzięły udział władze samorządowe Gminy Rypin z wójtem Januszem Tyburskim na czele. Urząd Gminy Rypin przygotował stoisko promocyjne z folderami o gminie Rypin i gadżetami promocyjnymi, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem.

Podczas dożynek wręczone zostały także nagrody dla wyróżniających się gospodarstw rolnych. Nagrodę dla najlepszych gospodarzy z naszej gminy otrzymali Państwo Małgorzata i Krzysztof Dędza z Czyżewa, którym serdecznie gratulujemy.

Nieodłącznym elementem obchodów dożynkowych są wieńce dożynkowe. Gminę Rypin reprezentowały cztery delagację z wieńcami tj. KGW w Godziszewach, KGW w Rypałkach Prywatnych, mieszkańcy Stępowa oraz OSP w Kowalkach.

Więcej zdjęć w galerii: Rypin Agra 2021. Nagrody dla najlepszych rolników, przemówienia gości. Zobacz zdjęcia i filmy z dożynek powiatowych. | Rypin Nasze Miasto

wyświetl galerię w Cooliris
  • DSC_3427
  • DSC_3433

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.