Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2335341

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Sportowe sukcesy uczniów z Borzymina.

Sport Generacja.

W dniu 23 września 2021 r. na stadionie MOSiR w Rypinie odbyła sie druga edycja "Sport Generacja z podwórka na bieżnię" z udziałem uczniów ze szkoły w Borzyminie.

Rywalizacja przebiegała na dystansie sprint 30 m, w którym najlepsi okazali się:

  • w kategorii dziewcząt klas IV - Klaudia Ostrowska z Borzymina,
  • w kategorii chłopców klas IV - Jakub Mularz z Borzymina.

Na dystansie 30 m przez płotki w kategorii klas V najlepszy był Franciszek Umiński ze szkoły w Borzyminie.

Zawodnicy startowali również na dystansie 200m w sztafecie 12 x 200m. W kategorii dziewcząt drużyna z Borzymina zajęła 3. miejsce. Również 3. miejsce zajęli chłopcy w sztafecie 12 x 200m. 

Zawody prowadził Sebastian Chmara (wieloboista, mistrz Europy i świata) oraz Paweł Januszewski (400 m przez płotki, mistrz Europy).

Skład reprezentacji z Borzymina: Jakub Mularz, Michał Świerczyński, Jakub Drozdowski, Szymon Kucach, Lena Michlewicz, Nadia Kleps, Aleksandra Wilczyńska, Klaudia Ostrowska, Franciszek Umiński, Filip Wiśniewski, Michał Durnakowski, Wiktoria Gardecka, Maja Murawska, Magdalena Kleps, Roma Redlewska, Igor Mularz, Kacper Trędewicz, Filip Kalich, Oliwia Groszewska, Nikola Fodrowska, Oliwia Królikowska, Monika Depczyńska.

Festiwal sztafet.

W dniu 23 września 2021 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Borzyminie brali udział w Mistrzostwach Powiatu "Festiwal Sztafet". Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych oraz dziewcząt i chłopców.

Rywalizacja przebiegała na dystansach:

  • grupa młodsza dziewcząt 4x100m - 3. miejsce,
  • grupa młodsza dziewcząt sztafeta szwedzka (400m,300m,200m,100m) - 3. miejsce,
  • grupa młodsza chłopców 4x100m - 3. miejsce,
  • grupa młodsza chłopców sztafeta szwedzka (400m,300m,200m,100m) - 3. miejsce,
  • grupa starsza dziewcząt 4x100m - 3. miejsce,
  • grupa starsza chłopców 4x100m - 3. miejsce,
  • grupa starsza chłopców sztafeta olimpijska (800m,400m,200m,100m) - 3. miejsce.

Skład drużyny: Deczyńska Monika, Groszewska Oliwia, Królikowska Oliwia, Fodrowska Nikola, Gardecka Wiktoria, Murawska Maja, Murawska Nikola, Durnakowska Wiktoria, Wiśniewska Julia, Ługowska Antonina, Mularz Jakub, Mularz, Igor, Wiśniewski Filip, Kucach Szymon, Durnakowski Michał, Drozdowski Jakub, Stójkowski Wiktor, Michlewiczz Mikołaj, Szymański Miłosz, Czarnecki Jakub, Więckowski Krystian, Kleps Kacper.

Nadesłane przez p. Krzysztofa Szalkowskiego.

wyświetl galerię w Cooliris
  • 20210923_095952
  • 20210923_100740
  • 20210923_103106
  • 20210923_103325
  • 20210923_103346
  • 20210923_103937
  • 20210923_110909
  • 20210923_112713
  • 20210923_114206
  • 20210923_114214
  • 20210923_114303
  • 20210923_114312
  • 20210923_115228
  • 20210923_115544
  • 20210924_113722
  • 20210924_113739

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.