Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2476822

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Granty na lokalne inicjatywy oddolne.

Działasz w młodej organizacji pozarządowej, która potrzebuje sprzętu? Chcesz wspólnie z sąsiadami lub znajomymi zrobić coś na rzecz otoczenia? Zgłoś się po mikrodotację!

Ośrodek Tłok w partnerstwie z Towarzystwem Rozwoju Gminy Płużnica realizuje projekt „Inicjuj z FIO 3.0”, w ramach którego przyznawane są mikrodotacje na oddolne działania mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź na spotkanie, w trakcie którego przedstawione zostaną m.in. zasady konkursu i realizacji projektu, sposób przygotowania wniosku. Spotkanie odbędzie się dnia 26 stycznia 2022 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rypin, w godzinach od 9.00 do 13.00. Harmonogram wszystkich spotkań pod linkiem: Spotkania informacyjne - Inicjuj z FIO 3.0 edycja 2022 - Tłok (tlok.pl)

Chęć udziału w spotkaniu należy zgłaszać na adres mailowy fio3@tlok.pl. W treści maila proszę podać datę i miejsce spotkania, w którym chcą Państwo uczestniczyć, imię i nazwisko oraz ew. nazwę reprezentowanej organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej lub samopomocowej.

Nabór wniosków na granty będzie prowadzony od 20.01.2022 r. do 13.02.2022 r.  Możliwość realizacji projektów już od maja. Dokumentacja konkursowa będzie udostępniona od 20.01.2022 r.

DLA KOGO GRANTY?

  • Dla młodych organizacji pozarządowych – działających nie dłużej niż 60 miesięcy, przychodzy za rok poprzedni nie przekraczające 30 tys. zł
  • Dla grup nieformalnych – składających się z min. 3 osób, realizujących działania społecznie użyteczne
  • Dla grup samopomocowych – sąsiedzkich, osiedlowych itp.

Dotację będzie można przeznaczyć m.in. na realizację działań w każdej ze sfer pożytku publicznego, sprzęt związany z obszarem działań młodej organizacji pozarządowej, podniesienie kwalifikacji pracowników/wolontariuszy organizacji, opracowanie merytorycznych planów rozwoju, adaptację lokalu.

Więcej informacji pod numerem telefonu 797 656 053 w godzinach 12.00-16.00.

e-mail: fio3@tlok.pl

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.