Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2677001

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Nowy kompleks sportowy w Borzyminie powstanie przed nowym rokiem szkolnym.

Wójt Gminy Rypin Janusz Tyburski podpisał w imieniu Gminy Rypin umowę z firmą PANORAMA Obiekty Sportowe Spółka z o.o. z siedzibą w Piasecznie, w imieniu której działał pełnomocnik zarządu Wiktor Rejek, na budowę kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Borzyminie. Zadanie inwestycyjne zostanie zrealizowane za kwotę 1.451.874,78 zł.

W ramach zadania zaplanowano budowę boiska do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 45x26 m, kortu tenisowego z nawierzchnią ze sztucznej trawy o wymiarach 10,97x23,77 m, dwutorowej bieżni okólnej o długości 200 m oraz czterotorowej bieżni do biegów krótkich (60m + 20 m strefy hamowania) o nawierzchni poliuretanowej nieprzepuszczalnej.

Uczniowie będą mogli korzystać z nowej infrastruktury sportowej już od nowego roku szkolnego 2022/23.

Gmina Rypin na zadanie pn. „Budowa boiska piłkarskiego, kortu tenisowego oraz bieżni przy Szkole Podstawowej im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie” otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2021,  w wysokości 640.500,00 zł.

 

wyświetl galerię w Cooliris
  • belka - logotyp
wyświetl galerię w Cooliris
  • IMG_0231
  • IMG_0241
  • IMG_0244

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.